Filtruj

Praca Pomoc Kuchenna - Karnity

31-33 z 33 ofert pracy

Pomoc kuchenna

PHGT POD OMEGĄ KASPRZAK STANISLAWPHGT POD OMEGĄ KASPRZAK STANISLAW
Iława

Pomoc w przygotowywaniu posiłków....

25.03.202425.03.2024

POMOC KUCHENNA

Iława

Zakres obowiązków: Pomoc w przygotowywaniu posiłków. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Pomoc kuchenna Praca w systemie zmianowym między w godz. 11:00-22:00 - wg grafika....

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pomoc kuchenna (praca od zaraz)

CENTRUM DOBREGO SMAKUCENTRUM DOBREGO SMAKU
Ostróda

Centrum Dobrego Smaku poszukuje osoby do pracy na stanowisko: Pomoc Kuchenna w barze mlecznym [Ostródziak] to kluczowa rola w naszym przedsiębiorstwie, która przyczynia się do przygotowywania smacznych potraw, zachowując najwyższe standardy higieny i jakości. Oferujemy: jasne i przejrzyste zas...

30.06.202330.06.2023
od 4500 zł