Filtruj

Praca Pomoc Przy Obsludze B - Gorzów Wielkopolski

31-32 z 32 ofert pracy

Kierownik Kancelarii Tajnej

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STRZELCACH KRAJEŃSKICHKOMENDA POWIATOWA POLICJI W STRZELCACH KRAJEŃSKICH
Strzelce Krajeńskie

Osoba na tym stanowisku: 1. Prowadzenie obsługi korespondencji niejawnej wytworzonej w Komendzie Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich i Komisariacie Policji w Drezdenku oraz przestrzeganie prawidłowego obiegu materiałów niejawnych , w tym przyjmowanie i wydawanie materiałów upoważnionym polic...

14.06.202414.06.2024

KIEROWCA C+E

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE KROL SP. Z O.O. SP. K.PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE KROL SP. Z O.O. SP. K.
Kłodawa

Zakres obowiązków: Dowożenie towarów do klienta oraz na budowy prowadzone przez przedsiębiorstwo, pomoc przy obsłudze klientów hurtowni budowlanej Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E staż pracy ogółem - lata: 2 [Umiejętność 1] : doświadczenie w zawodzie Wymag...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0634 s