Filtruj

Praca Pomoc Przy Obsludze B - Piotrków Kujawski

31-33 z 33 ofert pracy

POMOCNIK OPERATORA MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA

Rzeszyn

Zakres obowiązków: pomoc przy obsłudze maszyn do obróbki drewna, utrzymanie porządku Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

30.04.202430.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Love Grillowe, Grill/Burgerownia zatrudni kucharza/pomoc kucharza

UŻYTKOWNIK 99UŻYTKOWNIK 99
Kruszwica

Jeżeli Twoją zajawką jest grillowanie pracowałeś/pracowałaś lub pracujesz w tej lub podobnej branży, masz doświadczenie i chęci do pracy to zapraszamy do nas na rozmowę i płatny dzień próbny. Do obowiązków należy głównie, przygotowanie dań z grilla oraz obsługa klientów. Jeżeli chcesz dowiedzieć s...

03.04.202403.04.2024
od 25 zł

Kasjer/Kasjerka - LEROY MERLIN - Suchy Las

LEROY MERLIN POLSKALEROY MERLIN POLSKA
Suchy Las

Dołącz do Ekipy: Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Jesteśmy różni i chcemy być różni. Na różnorodności Pra...

01.02.202401.02.2024
od 4500 zł