Filtruj

Praca Pomocnik Dekarza - Laski

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK DEKARZA

CEZARY PIETRZAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE USŁUGI BLACHARSKO - DEKARSKIE CEZARY PIETRZAKCEZARY PIETRZAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE USŁUGI BLACHARSKO - DEKARSKIE CEZARY PIETRZAK
Kamostek

Zakres obowiązków: Montaż obróbek blacharskich, dorobienie obróbek blacharskich, przygotowanie dachu do wszystkich rodzajów pokryć dachowych. Praca teren woj . łódzkiego Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Doświadczenie w wykonywaniu prac dekarskich lub osoba bez doświadczenia...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK CIEŚLI - DEKARZA, ROBOTNIK BUDOWLANY

ARKADIUSZ PIETRZYCA ARESDACHARKADIUSZ PIETRZYCA ARESDACH
Krzepice

Zakres obowiązków: Prace ciesielsko - dekarskie, ogólnobudowlane Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach...

26.03.202426.03.2024

Praca dekarz lub pomocnik

WERONIKAWERONIKA
Wieluń

Zatrudnię pracownika dekarz lub pomocnik dekarza. Praca w okolicy Wielunia. Więcej informacji udzielę pod numerem tel. 60*******76....

19.03.202419.03.2024