Filtruj

Praca Pomocnik Hydraulika - Dąbrówki

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK HYDRAULIKA

USŁUGI HYDRAULICZNE TOMASZ ŁOBOCKIUSŁUGI HYDRAULICZNE TOMASZ ŁOBOCKI
Dąbrówka

Zakres obowiązków: Hydraulik Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Hydraulik staż pracy ogółem - lata: 2 wymóg konieczny: sprawność fizyczna...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Spawacz135 - pom. hydraulika skręcanie rur - pom. elektryka

TECH- EXPORTTECH- EXPORT
Sierpc

Opis oferty pracy:Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:- pomocnik hydraulika skręcanie rur- pomocnik elektryka, prowadzenie kabli- spawacz 135 (pachwina pion, poziom)Miejsce pracy: okolice PłockaZakres obowiązków:- praca na hali- praca zmianowaOferujemy:- Transport- Odzież ochronną- Atrakcyj...

15.04.202415.04.2024

MARGO MAREK ŻMIJEWSKIMARGO MAREK ŻMIJEWSKI
Raciąż

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze w zawodzie hydraulika. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie....

09.04.202409.04.2024