Filtruj

Praca Pomocnik Murarza - Rawicz

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK MURARZA

DAREXK SP. Z O.O.DAREXK SP. Z O.O.
Rawicz

Zakres obowiązków: prace pomocnicze przy budowie bloków, domów. Do podstawowych zadań pracownika należy, m.in.: robienie zaprawy, donoszenie materiałów budowlanych, montowanie ścianek, usuwanie starej nawierzchni, układanie cegieł, itp Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

10.04.202410.04.2024

Pracownik ogólnobudowlany,murarz,Cieśla,zbrojarz

DANIELDANIEL
Rawicz

Dzień dobry. Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych,murarzy,zbrojarzy, Cieśli oraz pomocników budowlanych z doświadczeniem jak i bez z możliwością przyuczenia. Praca na terenie Wrocławia i okolic. Komfortowy transport po stronie pracodawcy. Zapewniamy: -atrakcyjne wynagrodzenie! (Płaca na rękę od ...

28.09.202328.09.2023
od 27 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Murarz / pomocnik budowlany

JOANNAJOANNA
Żmigród

Zatrudnię murarza z doświadczeniem oraz pomocnika budowlanego. Praca na terenie Wińska, Żmigrodu, Trzebnicy, Wąsosza. Więcej szczegółów telefonicznie....

17.03.202417.03.2024