Filtruj

Praca Pomocnik Pracownika Produkcji - Tczew

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik pomocniczy produkcji

JOB IMPULSE POLSKA SP. Z O.O.JOB IMPULSE POLSKA SP. Z O.O.
Tczew

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowis...

04.04.202404.04.2024

STOLARZ/ MAJSTER

FASTHOUSE SERVICE SP. Z O.O.FASTHOUSE SERVICE SP. Z O.O.
Szprudowo

Zakres obowiązków: Nadzorowanie pracy stolarzy i pomocników w zakresie produkcji elementów drewnianych, planowanie i organizowanie pracy w warsztacie stolarskim. Wykonywanie zaawansowanych prac stolarskich, w tym elementów konstrukcyjnych, kontrola jakości wykonanej pracy oraz zgodności z projektem,...

03.04.202403.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca szuka człowieka

MICHAŁMICHAŁ
Gniew

Dekorlars to firma z ponad 15 letnią tradycją i doświadczeniem działania w branży zdobienia opakowań szklanych do perfum. Poszukujemy pracowników do działu produkcji nastanowisko pomocnik drukarza ,kontrola jakości, pakowacz towarów, lakiernik, pomocnik lakiernika, obsługa maszyn podajników. Wymaga...

od 4242 zł