Filtruj

Praca Pomocnik Przy - Tychy

16-18 z 18 ofert pracy

Pomoc na magazynie - praca sezonowa

DRIMPOLDRIMPOL
Będzin

DRIMPOL to firma handlowa działająca w branży spożywczej od 1990r. na terenie południowo – wschodniej Polski, od lat współpracująca z renomowanymi producentami żywności. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pomocnik magazyniera - praca sezonowa (czerwiec - wrzesień) Miejsce pracy: ul....

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

BRUKARZ, POMOCNIK BRUKARZA Z DOŚWIADCZENIEM

PFLASTER - PROFISPFLASTER - PROFIS
Bytom

Praca dla brukarza z doświadczeniem . Mile widziane prawo jazdy kat B. Pomocnik brukarza z doświadczeniem....

Pomocnik linii technologicznej

DR GREEN SP. Z O.O.DR GREEN SP. Z O.O.
Chrzanów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Realizowanie zleceń produkcyjnych Obsługa maszyn produkcyjnych (linia produkcyjna) Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń Przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ WYMAGANIA: Wykształcenie techniczne: zawodowe, mile widziane średnie Mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze ...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0478 s