Filtruj

Praca Pomocnik Stolarza Meblowego - Rzezawa

stolarz meblowy/pomocnik stolarza z możliwością krótkich wyjazdów za granicę

nowa oferta
MCP SP. Z O.O.MCP SP. Z O.O.
Rzezawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przygotowywanie materiałów do produkcji dopasowywanie i sklejanie lub łączenie podzespołów w elementy oklejanie mebli montaż i składanie mebli kontrolowanie jakości produktu na etapie montażu i składania wykonywanie obróbki mechanicznej drewna i materiałów drewnopochodnych oraz rę...

28.03.202428.03.2024

Rzezawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przygotowywanie materiałów do produkcji dopasowywanie i sklejanie lub łączenie podzespołów w elementy oklejanie mebli montaż i składanie mebli kontrolowanie jakości produktu na etapie montażu i składania wykonywanie obróbki mechanicznej drewna i materiałów drewnopochodnych oraz r...

22.03.202422.03.2024

Stolarz meblowy/pomocnik stolarza

MAREKMAREK
Stróże

Ogłoszenie o prace: Stolarz Meblowy / Pomocnik Stolarza **Firma AGMAR** poszukuje osób do pracy na stanowisku stolarza meblowego lub pomocnika stolarza na pełny etat na umowę o pracę w lokalizacji Stróże. Wymagania: - Doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie zawodowe na kierunku sto...

20.02.202420.02.2024
od 4500 zł