Filtruj

Praca Pomocnik - Inowrocław

16-18 z 18 ofert pracy

MURARZ-POMOCNIK MURARZA

Wiecanowo

Zakres obowiązków: prace przy wznoszeniu ścian z udziałem żurawia murarskiego, przygotowywanie zbrojenia na fundamenty i ściany Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B praca na wysokości...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Piekarz / Pomocnik bez doświadczenia

JAREKJAREK
Łabiszyn

Szukamy osoby chętnęj do pracy u nas w piekarni !! ( Piekarnia Mielcarz w Łabiszynie ) Masz ochote na nową przygodę, ale nie masz jeszcze doświadczenia w pieczeniu? Nic nie szkodzi, u nas wszystkiego Cię nauczymy! **Co oferujemy:** Pracę w super zgranym zespole -jesteśmy jak rodzina Naukę zawodu od ...

17.05.202417.05.2024

KLEJARZ PIANEK/ POMOCNIK (NR 1100)

SOF POL SP. Z O.O.SOF POL SP. Z O.O.
Gniewkowo

Zakres obowiązków: przyklejanie elementów pianki, praca w godzinach 6:00 - 14:00; istnieje możliwość przyuczenia Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

16.05.202416.05.2024