Filtruj

Praca Pomocnik - Zielona Góra

61-63 z 63 ofert pracy

Praca przy montażu okien,drzwi,szyb

HUBERTHUBERT
Nowa Sól

Przyjmę pracownika do przyuczenia ( pomocnika ) w wieku do ok. 45 lat. Praca w okolicach Gorzowa WLKP. przy montażu okien, drzwi,szyb. Zapewniamy transport oraz zakwaterowanie w hotelu. Wyjazd do pracy w poniedziałek,zjazd do domu w piątek. Nie potrzeba żadnego doświadczenia,wystarczą chęci do p...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca elektryk/pomocnik elektryka

ŁUKASZŁUKASZ
Kargowa

Witam. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuję osoby chętnej do pracy na stanowisku ELEKTRYK/POMOCNIK ELEKTRYKA Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji elektrycznych, montaż rozdzielni, oświetlenia Wymagania : uprawnienia SEP (mile widziane) prawo jazdy kategorii B zaangażowanie, ...

27.05.202427.05.2024

FURNICO - pomocnik stolarza

FURNICO SP. Z O.O.FURNICO SP. Z O.O.
Sulechów

Opis Zadania pracownika: -praca przy produkcji elementów meblowych, -przestrzeganie przepisów BHP i utrzymanie czystości -system dwuzmianowy (5 dni w tygodniu) Oczekujemy: -umiejętności pracy zespołowej i sumienności w jej wykonywaniu  Oferujemy: - umowa :1=ZLECENIE, 2=UMOWA O PRACĘ - ...

06.04.202406.04.2024
od 5900 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1243 s