Filtruj

Praca Pomysly - Sochaczew

31-33 z 33 ofert pracy

Wychowawca w przedszkolu

NATALIANATALIA
Żyrardów

Specjalne Przedszkole Terapeutyczne „Odkrywcy Talentów” w Żyrardowie prowadzi rekrutację na stanowisko nauczyciela wychowawcy w przedszkolu. Poszukujemy osób otwartych, z pasją i serdeczną postawa, które czerpią satysfakcję i radość z pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz ch...

24.08.202324.08.2023
od 5806 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Hotel zatrudni Panią / Pana na zmywak

HR, HOTEL SANTA NATURA FAMILY RESORT & SPAHR, HOTEL SANTA NATURA FAMILY RESORT & SPA
Wiskitki

Twój zakres obowiązków: zmywanie naczyń, obsługa zmywarki, polerowanie szkła i sztućców, dbanie o porządek stanowiska pracy. Nasze wymagania: dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, dobra organizacja pracy własnej. To oferujemy: pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, elastyczny ...

04.08.202304.08.2023

Pracownik Produkcji - Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.

TROUW NUTRITION POLSKA SP. Z O.O.TROUW NUTRITION POLSKA SP. Z O.O.
Grodzisk Mazowiecki

Trouw Nutrition to dynamicznie rozwijająca się firma, część działającej na światową skalę grupy Nutreco. Zatrudniamy około 12000 pracowników w 30 krajach ze sprzedażą prowadzoną w 80 krajach na całym świecie. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji Miejsce pracy...

03.07.202303.07.2023