Filtruj

Praca Prace Biurowe - Radomsko

31-32 z 32 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY

PPHU MEBLE WRZOSOWA ANDRZEJ WOŹNIAKOWSKIPPHU MEBLE WRZOSOWA ANDRZEJ WOŹNIAKOWSKI
Mstów

Zakres obowiązków: Praca biurowa, prowadzenie sprzedaży produktów poprzez pozyskiwanie zleceń przetargowych - firma produkuje meble biurowe - pełny zakres umeblowania wnętrz biurowych i mieszkaniowych. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio z...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. administracji

FBSERWIS S. A.FBSERWIS S. A.
Kamieńsk

Lokalizacja: Ruszczyn Zakres obowiązków: Dbanie o odpowiedni obieg dokumentów zgodnie z obowiązującymi procedurami Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej oraz jej archiwizacja Prowadzenie spraw związanych z administracyjną obsługą biura: wspomaganie w zakresie zamawiania potrzebnych ...

05.04.202405.04.2024