Filtruj

Praca Pracodawca Polski - Radziejów

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik Inwentaryzacji

JOBMAN GROUP SP. Z O.O.JOBMAN GROUP SP. Z O.O.
Radziejów

Pomoc przy inwentaryzacji - oferta pracy tymczasowej Termin: 22.04.2024 OBOWIĄZKI: - liczenie towaru- dbanie o czystość stanowiska pracy- orientacyjne godziny pracy: 21:00 - 03:00 (o rzeczywistym zakończeniu decyduje kierownik inwentaryzacji)WYMAGANIA: - dyspozycyjność dnia- umiejętność szybkiego pr...

12.04.202412.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kasjer - Sprzedawca w drogerii

Inowrocław

OBOWIĄZKI: - profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów,- sprawna obsługa kasy fiskalnej,- indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta,- dbałość o wizerunek działu, dostępność towarów i ich prawidłowe oznakowanie.WYMAGANIA: - komunikatywność (umiejętność pracy z klientem),- pełnoletniość,- u...

04.04.202404.04.2024