Filtruj

Praca Pracodawca - Przemyśl

61-62 z 62 ofert pracy

SPAWACZ TIG 141

LUK-SPAW USŁUGI SPAWALNICZE ŁUKASZ KACZANOWSKILUK-SPAW USŁUGI SPAWALNICZE ŁUKASZ KACZANOWSKI
Walawa

Zakres obowiązków: Spawanie rurociągów, konstrukcji instalacji grzewczych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Uprawnienia do spawania metodą TIG umiejętność - prawo jazdy B Praca w delegacji na terenie Polski. Pracodawca zapewnia dojazd i nocleg. Istnieje możliwość zatrud...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Chcesz zarobić na wakacje? Aplikuj, nie czekaj!

GRUPA CONTRAINGRUPA CONTRAIN
Łodzinka Górna

Dla Naszego Klienta zajmującego się produkcją elektrozaworów icewek poszukujemy uczniów oraz studentów, którzy są zainteresowani podjęciem pracy na okres wakacyjny. Zakres obowiązków: wykonywanie prac montażowych na podstawie rysunku technicznego, obsługa narzędzi pomiarowych, kontrola jakości w...

od 4550 zł