Filtruj

Praca Pracownik Administracyjny - Środa Śląska

46-47 z 47 ofert pracy

Pracownik Ochrony - Kierowca (od 5500 zł brutto na start)

DIJO FUN & FOODDIJO FUN & FOOD
Zabrodzie

Zespół Dijotworzą świetnie wykwalifikowani fachowcy, którzy na co dzień dbają o najwyższą jakość naszych produktów na każdym etapie ich przygotowania. Jesteśmy zakładem produkującym tortille, słone przekąski i słodkie sosy, które z sukcesem eksportujemy do ponad kilkudziesięciu krajów. W związku z r...

21.06.202421.06.2024
od 30 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

REKRUTACJA na stanowisko administracja/księgowość

RÓŻA SZELĄGRÓŻA SZELĄG
Biskupice Podgórne

Twój zakres obowiązków: wprowadzanie faktur i zamówień do systemu księgowego Optima, wystawianie faktur i proform, rozliczanie wyciągów bankowych, obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej, rozliczanie podróży służbowych, obsługa administracyjna, archiwizacja dokumentów. Nasze wymagania: w...

07.05.202407.05.2024
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0595 s