Filtruj

Praca Pracownik Biurowy - Kamieńsk

16-17 z 17 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY

DOLFOS SP. Z O.O.DOLFOS SP. Z O.O.
Piotrków Trybunalski

Zakres obowiązków: Praca w dziale sprzedaży, osługa klienta, przyjmowanie i obsługa zamówień, wystawianie faktur. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) ...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystenta/ Asystentkę ds. Personalnych

MCDONALDS POLSKA SP. Z O.O.MCDONALDS POLSKA SP. Z O.O.
Radomsko

PRACUJ Z NAMI! Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy McDonald's! Do nowo otwieranej restauracji w Radomsku poszukujemy Asystenta/ Asystentkę ds. Personalnych Będziesz odpowiadać za: • rekrutację pracowników oraz prowadzenie dokumentacji personalnej • termin...

10.06.202410.06.2024