Filtruj

Praca Pracownik Biurowy - Rąbkowa

16-18 z 18 ofert pracy

Młodszy konsultant

CENTRUM KONTAKTU KLIENTÓW ZUS (CKK)CENTRUM KONTAKTU KLIENTÓW ZUS (CKK)
Nowy Sącz

Niezbędne: wykształcenie średnie Mile widziane: wykształcenie wyższe Wymagania dodatkowe znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych mile widziana obsługa Programu Płatnik oraz portalu PUE mile widziana znajomość technik obsługi klienta umiejętność obsługi pakietu MS Office łatwość form...

05.06.202405.06.2024

Stanowisko ds. wypłat i statystyki

ZUS ODDZIAŁ W NOWYM SĄCZUZUS ODDZIAŁ W NOWYM SĄCZU
Nowy Sącz

Wymagania formalne określone w ramach funkcji: Niezbędne: wykształcenie średnie Mile widziane: wykształcenie wyższe (ekonomia, administracja publiczna, polityka społeczna, zarządzanie) minimum 1 rok pracy związanej ze świadczeniami emerytalno-rentowymi Wymagania dodatkowe: znajomość ustawy o sy...

04.06.202404.06.2024

PRACOWNIK BIUROWY

RAFAŁ STABRAWA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ REHSTABRAFAŁ STABRAWA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ REHSTAB
Limanowa

Zakres obowiązków: Prace administracyjno-biurowe. Praca od poniedziału do piątku, w godzinach 7:00-15:00. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące mile widziane doświadczenie na wskazanym w ofercie stanowisku...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1587 s