Filtruj

Praca Pracownik Biurowy - Rzeszów

1-2 z 2 ofert pracy

Inspektor

nowa oferta
WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH W RZESZOWIEWOJEWÓDZKI INSPEKTORAT JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH W RZESZOWIE
Rzeszów

Osoba na tym stanowisku: Kontroluje jakość handlową artykułów rolno-spożywczych przywożonych spoza państw członkowskich Unii Europejskiej oraz spoza państw członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - stron umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym (w tym kontrola graniczna tych...

19.04.202419.04.2024

Dysponent Personalny

nowa oferta
I.K. HOFMANN GMBHI.K. HOFMANN GMBH
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca biurowa Kontakt z klientem Zatrudnianie pracownikow Wyjazdy sluzbowe WYMAGANIA: Znajomosc procesow spawalniczych Dobra znajomosc komputera Jezyk niemiecki w mowie i pismie OFERUJEMY: Zatrudnienie w prestizowej firmie w Berlinie Sympatyczny Team Auto sluzbowe...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0512 s