Filtruj

Praca Pracownik Biurowy - Tarnowskie Góry

181-183 z 183 ofert pracy

inspektor wojewódzki

BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Katowice

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: inspektor wojewódzki do spraw zarządzania nieruchomościami w Biurze Administracyjnym. 40-032 Katowice ul. Jagiellońska 25 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Prowadzi sprawy związane z u...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Tymczasowa w Niemczech !

KOL SP Z OOKOL SP Z OO
Katowice

Poszukujemy pracowników do pracy tymczasowej na stanowisko Pracownik: Produkcji, Magazynu, Biurowy (pary mile widziane) Oferujemy: - polską umowę o prace na min. rok (Stawka Godzinowa w Euro min. 13,50 € brutto, wypłata wynagrodzenia do 10-go, każdego miesiąca na wskazane przez państwa konto PLN lub...

PRACOWNIK BIUROWY- ASYSTENT/KA DS. KONTAKTU Z KLIENTEM

Sosnowiec

Zakres obowiązków: obsługa telefoniczna, wdrażanie działań promocyjnych, prezentowanie odbiorcom nowej oferty, kompletowanie bazy klientów. Staż w godzinach od 8.00 do 16.00 Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - wyższe (w tym licencjat...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0823 s