Filtruj

Praca Pracownik Biurowy - Toruń

76-78 z 78 ofert pracy

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

Aleksandrów Kujawski

Zakres obowiązków: Obsługa urządzeń biurowych. Przyjmowanie petentów. Kontrola obiegu dokumentów. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące...

17.05.202417.05.2024

pracownik biurowy

ZAUROLANDIAZAUROLANDIA
Rogowo

Pracownik Biurowy prowadzenie biura kontakty z klientami i dostawcami kontrola nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą. wystawianie faktur sprzedaży sporządzanie pism ( Ms Office, Excel) obsługa urządzeń biurowych składanie zamówień u podwykonawców kontrola stanów magazynowych, remanent...

10.05.202410.05.2024
od 30 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik biurowy

ARSYL SP. Z O.O.ARSYL SP. Z O.O.
Czernikowo

Arsyl to firma skupiająca swoje usługi wokół sieci światłowodowych. Realizujemy szereg usług, których celem jest oddanie profesjonalnej sieci. W zakresie naszych usług znajdują się wykopy otwarte, budowa przyłączy, przewierty sterowane, wdmuchiwanie i spawanie światłowodów czy budowa sieci napowietr...