Filtruj

Praca Pracownik Biurowy - Wąbrzeźno

16-18 z 18 ofert pracy

Zatrudnimy pracownika biurowo kadrowego

ARKOSYL MONTER JOBARKOSYL MONTER JOB
Zbiczno

Poszukujemy pracownika biurowego do pracy w kadrach oraz księgowości, który dołączy do naszego zespołu na zastępstwo od maja 2024. Praca na pół etatu. Oferujemy: Umowę o pracę na okres zastępstwa Stawkę do uzgodnienia w zależności od doświadczenia i umiejętności. Przyjazne środowisko pracy. Prz...

02.02.202402.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik administracyjno – biurowy

MAGDAMAGDA
Kornatowo

Zatrudnimy osobę na stanowisko pracownika administracyjno – biurowego Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie m.in. należało: obróbka dokumentów firmowych; pomoc przy bieżących pracach biurowych, administracyjnych; pomoc w prowadzeniu dokumentacji firmy; obsługa wewnętrznego p...

17.11.202317.11.2023

Koordynator/-ka Sekretariatu Szkoły Językowej Grudziądz Pracownia ABC

MAGDAMAGDA
Grudziądz

Zakres obowiązków: Organizacja bieżących działań sekretariatu szkoły językowej. Zarządzanie dziennikiem internetowym, wprowadzenie danych i zmian w grafikach. Przygotowywanie informacji do controlingu finansowego. Przygotowanie dokumentacji dot. wypoczynku dla dzieci. Zarządzanie dokumentacją, w...

31.07.202331.07.2023
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0593 s