Filtruj

Praca Pracownik Budowlany Budynkow - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

Inżynier ds. elektrycznych

nowa oferta
LEASINGTEAMLEASINGTEAM
Olsztyn

Zakres obowiązków: Weryfikacja dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych, kosztorysów oraz przedmiarów robót; Planowanie prac i optymalne wykorzystanie sprzętu oraz zaplecza budowy; Wysyłanie zapytań ofertowych, weryfikacja ofert podwykonawców; Koordynacja prac oraz bieżąca kontrola termi...

26.03.202426.03.2024

Starszy Inspektor Nadzoru Budowlanego

WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT NADZORU BUDOWLANEGO W OLSZTYNIEWOJEWÓDZKI INSPEKTORAT NADZORU BUDOWLANEGO W OLSZTYNIE
Olsztyn

Osoba na tym stanowisku: Prowadzi postępowania administracyjne w zakresie właściwości WINB w przedmiocie weryfikacji prawidłowości utrzymania obiektów budowlanych, w tym przygotowuje projekty rozstrzygnięć administracyjnych w celu przekazania bezpośredniemu przełożonemu Przeprowadza kontrole oraz pr...

20.03.202420.03.2024

Monter stolarki budowlanej – okna i drzwi

DE-BODE-BO
Olsztyn

Wraz z dynamicznym rozwojem oraz rozpoczęciem nowych projektów zatrudnimy pracowników na stanowisko: Monter stolarki budowlanej – okna i drzwi. Twój zakres obowiązków: · Montaż okien · Montaż drzwi · Montaż pozostałych osłon zewnętrznych budynku · Obróbka tynkarska ościeży Nasze wymagania: ·...

09.03.202409.03.2024
od 30 zł