Filtruj

Praca Pracownik Budowlany - Topola Mała

91-93 z 93 ofert pracy

Instalator Monter Sieci i Przyłączy, Roboty Ziemne, Pracownik Fizyczny

ARTBIXARTBIX
Piotrów

ARTBIX Sp. z o.o. z siedzibą w Piotrowie, oddział w Kaliszu to spółka która w branży instalacyjnej działa od 2007 roku, świadcząc usługi związanie nie tylko z projektowaniem różnego typu instalacji sanitarnych, ale także ich wykonawstwem. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na ...

02.10.202302.10.2023
od 5300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator koparki/koparkoładowarki

ARKADIUSZARKADIUSZ
Kalisz

Opis stanowiska: Zatrudnimy pracownika do zespołu zajmującego się wykonawstwem robót elektrycznych/energetycznych. Wykonywane prace dotyczą głównie robót na sieciach elektroenergetycznych niskiego i średniego napięcia (przyłącza elektroenergetyczne, linie kablowe, linie napowietrzne, stacje transfo...

23.08.202323.08.2023
od 6000 zł

Zatrudnię murarza, pracownika budowlanego

TOMASZTOMASZ
Topola Wielka

Firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje kandydatów na stanowisko murarza, pracownika ogólnobudowlanego. Wymagania: · doświadczenie w pracy na stanowisku murarza, · prawo jazdy kat. B, · samodzielność i odpowiedzialność, · dobra organizacja pracy, · pozytywne nastawienie i chę...

08.08.202308.08.2023