Filtruj

Praca Pracownik Do A - Bielany-Żyłaki

511-513 z 513 ofert pracy

Spawacz Konstrukcji Stalowych

ARCHE S. A.ARCHE S. A.
Siedlce

ARCHE S.A. zakład produkcyjny wSiedlcach zatrudni pracownika na stanowiska: SPAWACZ / MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH Zakres obowiązków - montaż i spawanie konstrukcji stalowych - prace ślusarskie: cięcie, szlifowanie, wiercenie - kontrola jakości w oparciu o rysunek techniczny - ścisła współprac...

30.08.202330.08.2023
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik fizyczny - Sortowacz owoców

REAL S. A.REAL S. A.
Morszków

Zakres obowiązków: - praca przy przerobie owoców i warzyw - praca przy taśmie produkcyjnej - przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu - prace za i wyładunkowe Wymagania: - chęci do pracy w trybie trzyzmianowym - sumienność, dokładność - książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych Praca dedyk...

28.08.202328.08.2023
od 4300 zł

Monter/serwisant urządzeń udojowych

J. BORZYMJ. BORZYM
Sokołów Podlaski

Firma poszukuje pracownika na stanowisko montażysta urządzeń udojowych oraz wyposażenia budynków inwentarskich. Mile widziane doświadczenie przy różnego rodzaju montażach i podstawowa obsługa elektronarzędzi. Umowa o pracę. Proszę o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny pod numer 50*******...

24.08.202324.08.2023
od 7000 zł