Filtruj

Praca Pracownik Do A - Rytwiany

136-138 z 138 ofert pracy

Pracownik ogólnobudowlanych murarz/cieśla/pomocnik

DAWIDDAWID
Wiązownica Duża

Przyjmę do pracy pracowników ogólnobudowlanych/murarzy/pomocnika/cieśle praca na terenie województwa świętokrzyskiego jak i okolicznych(codziennie w domu)20 -35zl/gdz/netto w zależności od umiejętności i samodzielności więcej informacji udzielam telefonicznie....

12.07.202312.07.2023
od 22 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

NIEMCY - Pracownik fizyczny, roboty ogólnobudowlane w delegacji

PREMIXPREMIX
Połaniec

Opis stanowiska: Praca stała, całoroczna w hali, dla pracowników doświadczonych i do przyuczenia. Prefabrykacja elementów betonowych. Bez znajomości języka niemieckiego. Dla ambitnych, którzy nie boja się wyzwania przy produkcji o wysokiej jakości. Oczekujemy: Gotowości do pracy w delegacji za...

26.06.202326.06.2023

Pracownik Fizyczny

GRZEGORZGRZEGORZ
Łoniów

zatrudnię do pracy pracownika fizycznego montera sieci zewnętrznych przy budowie sieci wodociągowej , gazowej -praca w delegacji płaca 25-28 zł netto na rękę( po okresie próbnym umowa o pracę więcej informacji pod nr telefonu 72*******15 od zaraz mile widziane prawo jazdy kat. B...

31.05.202331.05.2023
od 4242 zł