Filtruj

Praca Pracownik Do A - Stopnica

181-183 z 183 ofert pracy

Xtreme Fitness Gyms Staszów zatrudni Pracownika Recepcji (STAŻ)

STASZOW.XTREMEFITNESSSTASZOW.XTREMEFITNESS
Staszów

Xtreme Fitness Gyms to najszybciej rozwijająca się sieć klubów fitness w Polsce. Obecnie jest to ponad 60 prężnie działających miejsc, a do 2027 będzie ich 227. Pasja do sportu oraz determinacja w dążeniu do celu zaprowadziły nas do punktu, w którym jesteśmy teraz, a nasze ambicje i konsekwencja w ...

04.11.202304.11.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla ogrodnika lub pomocnika ogrodnika ~\u003E Irlandia

STRZEGOMIAKSTRZEGOMIAK
Staszów

Witam Stadnina koni w Irlandii blisko Dublina Poszukuje ogrodnika do prac przy pielęgnacji ogrodów i traw Poszukiwany również pomocnik ogrodnika Zarobki od 13e/h brutto płaca zależy od doświadczenia plus premie na bilet lotniczy Praca 6 dni w tygodniu możliwość nadgodzin Właściciel zapewnia za...

14.09.202314.09.2023
od 56 zł

NIEMCY - Pracownik fizyczny, roboty ogólnobudowlane w delegacji

PREMIXPREMIX
Połaniec

Opis stanowiska: Praca stała, całoroczna w hali, dla pracowników doświadczonych i do przyuczenia. Prefabrykacja elementów betonowych. Bez znajomości języka niemieckiego. Dla ambitnych, którzy nie boja się wyzwania przy produkcji o wysokiej jakości. Oczekujemy: Gotowości do pracy w delegacji za...

26.06.202326.06.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1987 s