Filtruj

Praca Pracownik Do B A - Lesko

136-138 z 138 ofert pracy

Zatrudnię pracowników na pracę wykończeniową w Niemczech, Frankfurt

KAMILKAMIL
Ustrzyki Dolne

Poszukuję pracowników na budowę do pracy wykończeniowej w Niemczech we Frankfurcie nad Menem, najlepiej fachowców z doświadczeniem. Do codziennych obowiązków na tym stanowisku należą: szpachlowanie, malowanie, suche zabudowy. Wynagrodzenie miesięczne 3,500-4000 Euro. Osoby zainteresowane proszę na...

05.04.202405.04.2024
od 14500 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Monter urządzeń

Sanok

Zakres obowiązków: Pracownik przy produkcji - Montaż elementów (praca II-zmianowa) System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwa...

29.03.202429.03.2024
od 4242 zł
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Pracownik produkcji

Sanok

Zakres obowiązków: Pracownik produkcji System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: Nie. Inne wymagania: Pracodawca z...

18.03.202418.03.2024
od 4242 zł