Filtruj

Praca Pracownik Do - Nowe Skalmierzyce

76-78 z 78 ofert pracy

Kierownik gospodarstwa rolnego

DAWTONA FROZEN SP. Z O.O.DAWTONA FROZEN SP. Z O.O.
Głogowa

Kierownik gospodarstwa rolnego Twój zakres obowiązków Zarządzanie wielkopowierzchniowym gospodarstwem rolnym Nadzór nad procesami produkcyjnymi w uprawie warzyw Planowanie, organizowanie i kontrola zasiewów, zabiegów ochrony roślin, zbioru i magazynowania Organizowanie pracy podległych pracowników o...

13.06.202413.06.2024

Praca biurowa obsługa klienta

IWONAIWONA
Janków Zaleśny

Hurtownia gastronomiczna poszukuje pracownika biurowego do obsługi stałych klientów i współpracy z handlowcami. Wymagania ;język angielski stopień komunikatywny, znajomość programu MC Office Mile widziana znajomość Comarch optima Umiejętność pracy w zespole. Praca od 8-16 ,miejsce pracy Jankó...

Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BIUROWY

Myje

Zakres obowiązków: Przyjmowanie zamówień od klientów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B doświadczenie w obsłudze klienta...