Filtruj

Praca Pracownik Dzialu Logistyki - Będzin

61-63 z 63 ofert pracy

SPEDYTOR / SPEDYTORKA - transport międzynarodowy i krajowy

PRZEMYSŁAWPRZEMYSŁAW
Chorzów

Twój zakres obowiązków: Pozyskiwanie ładunków i zleceń spedycyjnych; Opieka nad klientami oraz rozbudowa bazy kontrahentów spedycyjnych; Organizacja i bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych w ruchu krajowym i międzynarodowym; Bieżący kontakt z kontrahentami, przewoźnikami i kierowcami; Wycena tran...

17.04.202417.04.2024
od 6500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Młodszy pracownik magazynu - Chorzów

TRENKWALDERTRENKWALDER
Chorzów

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388. Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy: Młodszy pracownik magazynowy Miejsce pracy: Chorzów Obowiązki: pakowanie wyrobów zgodnie z instrukcją i wytycznymi poszczególnych klientów rozładunek i załadunek dostaw kontrola wy...

04.04.202404.04.2024
od 4400 zł

Młodszy specjalista ds. logistyki

CP CONSULTING ENGINEERING SERVICES SP. Z O.O.CP CONSULTING ENGINEERING SERVICES SP. Z O.O.
Sosnowiec

CP Consulting Engineering Services to historia firmy, która dzięki pasji, wizji i konsekwencji stała się jednym z liderów w swojej branży. Z naszych usług korzystają flagowi kontrahenci z całego świata. Doświadczenie na rynku pozwala kreować nam standardy i jednocześnie wyprzedzać oczekiwania. Posz...

13.12.202313.12.2023
od 4500 zł