Filtruj

Praca Pracownik Dzialu Technicznego - Pszczyna

61-63 z 63 ofert pracy

Kosztorysant - instalacje sanitarne

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE KOMPLEKS K.KRÓLICZEK I WSPÓLNICY SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE KOMPLEKS K.KRÓLICZEK I WSPÓLNICY SP. J.
Jastrzębie-Zdrój

Kosztorysant - instalacje sanitarne Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój Twój zakres obowiązków Poszukujemy pracownika (panią) biurowego d/s kosztorysowania Zależy nam aby taki kandydat posiadał umiejętność czytania dokumentacji projektowej, sporządzania wycen i kosztorysów. Wykształcenie techniczne lub ...

20.05.202420.05.2024

Koordynator Utrzymania Ruchu

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Czerwionka-Leszczyny

Zadania: zarządzanie pracą zespołu mechaników, elektryków, automatyków konserwacja i naprawa maszyn produkcyjnych prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie Utrzymania Ruchu współpraca z Działem Narzędziowni, Działem IT, Działem Produkcyjnym Wymagania: ...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

koordynator służby pięter

META INTERNATIONALMETA INTERNATIONAL
Szczyrk

W związku z rozbudową hotelu poszukujemy pracowników na stanowisko: Koordynator służby pięterZakres obowiązków:Dbanie o wizerunek hoteluPlanowanie, koordynowanie i nadzór nad pracą zespołuDbanie o najwyższą jakość obsługi, zgodnie ze standardami grupyKoordynację i nadzór zamówień działuProwadzenie e...