Filtruj

Praca Pracownik Dzialu - Bolesławiec

91-93 z 93 ofert pracy

Brygadzista w dziale produkcyjnym

MAGROTEXMAGROTEX
Chojnów

Firma MAGROTEX Sp. z o.o. producent wyrobów metalowych z siedzibą w Chojnowie przy ul. Fabrycznej 1 poszukuje pracownika na stanowisko Brygadzisty w dziale produkcyjnym Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę praca jednozmianowa w godz. 7-15...

06.10.202306.10.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w ochronie - Złotoryja

UMBRELLA POLSKA SP. Z O.O.UMBRELLA POLSKA SP. Z O.O.
Złotoryja

Firma Umbrella Polska zatrudni Pracowników Ochrony do ochrony obiektów handlowych Miejsce pracy : Złotoryja (sklep spożywczy) Zatrudnienie w oparciu o Umowę Zlecenie Do obowiązków pracownika będzie należało: - obsługa monitoringu, obserwacja Sali sprzedaży - prowadzenie dokumentacji związanych ...

13.09.202313.09.2023
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik Ogólnobudowlany

WOJTEKWOJTEK
Lubań

Ogólny zakres obowiązków: -Budowanie oraz przerabianie kontenerów -Wstawianie drzwi, okien -Budowanie ścian -Regipsy -Wykończenie Mile widziana znajomość elektryki oraz hydrauliki Wymagania: - doświadczenie w pracach Elektrycznych - dokładność w wykonywanych pracach - dobra organizacja pra...

23.08.202323.08.2023
od 5000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,2614 s