Filtruj

Praca Pracownik Dzialu - Leżajsk

46-48 z 48 ofert pracy

Doradca techniczny ds. blacharsko -lakierniczych w ASO

SERWISSERWIS
Krasne

Inter Auto poszukuje pracownika do Autoryzowanego Serwisu Samochodowego na stanowisko: Doradca techniczny ds. blacharsko-lakierniczych w ASO Miejsce pracy: Rzeszów Opis stanowiska pracy Kompleksowa i fachowa obsługa klientów serwisu blacharsko lakierniczego w oparciu o ustalone zasady i procedur...

09.02.202409.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik budowlany

REKRUTACJA GRUPA PBIREKRUTACJA GRUPA PBI
Żołynia

W związku z rozwojem firmy w zakresie działalności kubaturowej na terenie Żołyni w chwili obecnej do PBI Infrastruktura S.A., poszukujemy kandydatów na stanowiska: Pracownik budowlany Twój zakres zadań: prace budowlane i wykończeniowe w zakresie budownictwa kubaturowego Wymagania: doświadczeni...

08.02.202408.02.2024

Elektryk / Elektromechanik

ROS-SWEETROS-SWEET
Łańcut

Zakres obowiązków: · współpraca z pionem produkcyjnym i koordynowanie działań w obszarze utrzymania ciągłości procesów produkcyjnych · nadzór nad dedykowanym parkiem maszynowym, zmiany oprzyrządowania, modernizacja istniejących stanowisk produkcyjnych · montaż i uruchomienie nowych projektów, ins...

24.01.202424.01.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1772 s