Filtruj

Praca Pracownik Fizyczny Budowlany - Poznań

31-33 z 33 ofert pracy

Kasjer/ kasjerka w markecie budowlanym

JOBMAN GROUP SP. Z O.O.JOBMAN GROUP SP. Z O.O.
Swarzędz

OBOWIĄZKI: obsługa kasy fiskalnej oraz terminalu płatniczego obsługa klienta zgodna ze standardami firmy dbanie o czystość stanowiska kasowego prawidłowe rozliczanie pieniędzy WYMAGANIA: wysoka kultura osobista dyspozycyjność komunikatywność oraz odpowiedzialność umiejętność szybkiego przyswajania w...

07.05.202407.05.2024

Magazyn HURT-TEL Hurtownia z 32 letnią historią Magazynier

MACIEJMACIEJ
Kostrzyn

Hurtownia kabli i osprzętu HURT-TEL Sp. z o.o., od 1992r. z powodzeniem zajmuje się zaopatrzeniem, kompletacją dostaw. Współpracujemy z inwestorami i firmami związanymi z rynkiem telekomunikacyjnym, informatycznym i energetycznym. Dostarczamy materiały operatorom telekomunikacyjnym, telewizjom kab...

od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca budownictwo przemysłowe rozbiórki - delegacje

HOPE CONSTRUCTIONHOPE CONSTRUCTION
Rabowice

W związku z dynamicznym rozwojem, Hope Group Sp. z o.o specjalizująca się w remontach i rozbiórce maszynowej kominów żelbetonowych i ceramicznych poszukuje kolejnych pracowników. Oferujemy: - umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie - długofalową współpracę - ciągłość pracy przez cały r...

24.04.202424.04.2024
od 7000 zł