Filtruj

Praca Pracownik Fizyczny Magazynier - Konstantynów

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier - praca w Pabianicach od zaraz!

AAS SP. Z O.O.AAS SP. Z O.O.
Pabianice, Łódź, Konstantynów Łódzki

Obowiązki: - przygotowywanie towaru do wysyłki; - kompletacja zamówień; - przyjmowanie dostaw; - obsługa systemu magazynowego; - wprowadzanie danych. Oczekujemy: - doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku magazynowym. - sumienności i dokładności w pracy; - gotowości do pracy na 3-zmiany (6-14, 1...

15.04.202415.04.2024

Pracownik Magazynu

MICHAŁMICHAŁ
Konstantynów Łódzki

Miejsce Pracy: Konstantynów Łódzki ul. Srebrzyńska 5/7 Stanowisko: Pracownik Magazynu Jesteś osobą dynamiczną? Szukasz stałego i pewnego zatrudnienia? Zależy Ci na terminowych wypłatach, z możliwością otrzymania premii? Jeśli tak to oferta jest dla Ciebie! Zakres obowiązków: zarządzanie obsłu...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier w Centrum Dystrybucji Agata S.A. - Wola Krzysztoporska

AGATA S. A.AGATA S. A.
Sulejów

Agata S.A. , to sieć nowoczesnych salonów meblowych z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę na stanowisku Magazyniera w Centrum Dystrybucji , gdzie będziesz zaangażowany w kompleksową realizację procesów magazynowych. Zakres obowiązków: Roz...

07.09.202307.09.2023