Filtruj

Praca Pracownik Fizyczny - Imielin

181-183 z 183 ofert pracy

ELEKTROMECHANIK

LEMARPOL WÓZKI WIDŁOWE SP. Z O.O.LEMARPOL WÓZKI WIDŁOWE SP. Z O.O.
Zator

FIRMA LEMARPOL WÓZKI WIDŁOWE SP. Z O. O. - autoryzowany Dealer marki Manitou w Polsce, zajmująca się sprzedażą, wynajmem i serwisem Wózków Widłowych poszukuje kandydatów na stanowisko:ELEKTROMECHANIK - ELEKTRYK Miejsce pracy – ZatorDo obowiązków pracownika będzie należeć: • przeglądy i naprawy insta...

20.06.202420.06.2024

Budowlanka! Dołącz do Naszego Zespołu Budowlanego!

ŁUKASZ LIERŁUKASZ LIER
Ruda Śląska

Firma LKM INDUSTRIAL , lider w branży z wieloletnim doświadczeniem, poszukuje do swojego zespołu pracownika budowlanego z minimalnym doświadczeniem 6 miesięcy. Jeśli chcesz pracować w dynamicznym i przyjaznym zespole, zdobywać nowe umiejętności, rozwijać swoją karierę w stabilnej firmie, masz doświa...

od 32 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK FIZYCZNY

PROF-MET-KOL SP. Z O.O.PROF-MET-KOL SP. Z O.O.
Ruda Śląska

Zakres obowiązków: przyjmowanie dostaw, przygotowanie towaru do wysyłki, prace magazynowo-porządkowe, utrzymanie wysokiego poziomu higieny i czystości magazynu, przestrzeganie zasad BHP Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagane uprawnienia na wózki widłowe. Wymagane doświadc...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0762 s