Filtruj

Praca Pracownik Fizyczny - Niepołomice

421-422 z 422 ofert pracy

Pracownik Pralni

SHERATONSHERATON
Kraków

Pięciogwiazdkowy Sheraton Grand Kraków , to pierwszy w Polsce hotel marki Sheraton Grand, wyróżniony ze względu na wyjątkową lokalizację oraz jakość usług. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownika Pralni Oczekiwania: -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane -d...

22.06.202322.06.2023
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych

KORPORACJA GOSPODARCZA EFEKT S. A.KORPORACJA GOSPODARCZA EFEKT S. A.
Kraków

Opis stanowiska: Wysyłka i odbiór poczty, Wprowadzanie i archiwizowanie dokumentów zgodnie z procedurami Spółki, tj. wprowadzanie korespondencji do obiegu dokumentów, wstępne obrobienie faktur, Kontakt mailowy i telefoniczny z pracownikami Spółki oraz kontrahentami, Przygotowywanie podstawowej d...

20.06.202320.06.2023
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1032 s