Filtruj

Praca Pracownik Fizyczny - Staszów

31-33 z 33 ofert pracy

PRACOWNIK FIZYCZNY

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE AGROSTOP SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE AGROSTOP SP. Z O.O.
Kobylany

Zakres obowiązków: prace proste przy przeładunku towarów Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe mile widziane (uprawnienia na koparki, ładowarki, wózki widłowe, TEREX) - możliwość wyrobienia uprawnień na wyżej wymieniony sprzęt w trakcie zatrudnienia, mile widziane doświadczenie z...

04.04.202404.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik produkcji I zmiana

ATUS GROUP SP. Z O.O. SP. K.ATUS GROUP SP. Z O.O. SP. K.
Borowa

Poszukiwane dwie osoby do pracy na młynie przy mieleniu wyrobów gotowych.Wymagania: Fizyczna sprawność i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku. Umiejętność szybkiego uczenia się i skuteczne wykonywanie powierzonych zadań. Dokładność i dbałość o jakość wykonywanej pracy.Oferujemy: Stabilne zatru...

05.03.202405.03.2024

Pracownik fizyczny

PATRYKPATRYK
Klimontów

Witam zatrudnię pracownika fizycznego więcej informacji pod telefonem...

11.09.202311.09.2023