Filtruj

Praca Pracownik Gospodarczy - Berzyna

16-18 z 18 ofert pracy

KELNERKA, POMOC KUCHENNA,PRACOWNIK GOSPODARCZY

SZYMON COŁOKIDZISZYMON COŁOKIDZI
Tarnów Jezierny

Zakres obowiązków: Pomoc w czynnościach związanych z prowadzeniem Ośrodka Wypoczynkowego RELAX w Tarnowie Jeziernym Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

21.05.202421.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierowca Kat. B podwykonawca Zbąszynek z własnym autem

MACIEJMACIEJ
Zbąszynek

Firma Cargo Speed International Sp. z o.o. szuka podwykonawcy z własnym samochodem ze Zbąszynka do przewozu pracowników kolei do i z miejsca pracy. Działamy na terenie całego kraju, więc pracowników wozimy po całej Polsce. Przewozimy najczęściej jednego pracownika, czasami dwóch. Pracujemy 24h/dob...

10.05.202410.05.2024
od 10000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Pracownik gospodarczy, techniczny, konserwator

JACEK TARNAWSKIJACEK TARNAWSKI
Osłonin

Centrum Trzy Jeziora zatrudni osobę do wykonywania prac gospodarczych, np. - sadzenie roślin i dbałość o zieleń - malowanie ścian, mebli ogrodowych - dbanie o porządek na terenie ośrodka - naprawy bieżące - konserwacja urządzeń - inne prace, w zależności od potrzeb Oczekujemy: - bezwzględnej uc...

05.05.202405.05.2024
od 28 zł