Filtruj

Praca Pracownik Informacji - Świecie

1-2 z 2 ofert pracy

Kasjer - Sprzedawca w drogerii

JOBMAN GROUP SP. Z O.O.JOBMAN GROUP SP. Z O.O.
Świecie

OBOWIĄZKI: - profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów,- sprawna obsługa kasy fiskalnej,- indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta,- dbałość o wizerunek działu, dostępność towarów i ich prawidłowe oznakowanie.WYMAGANIA: - komunikatywność (umiejętność pracy z klientem), - pełnoletniość,- ...

20.03.202420.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik dostaw w drogerii

Świecie

Pracownik dostaw w drogerii Miejsce pracy: Świecie Pracownik dostaw - oferta pracy tymczasowej. OBOWIĄZKI: - przyjęcie towaru, - rozładunek towaru z samochodów dostawczych i palet, - wyłożenie towaru na półki sklepowe zgodnie z obowiązującymi standardamiWYMAGANIA: - pełnoletniość - chęci do pracy, -...

12.03.202412.03.2024