Filtruj

Praca Pracownik Informacji - Wałbrzych

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik porządkowy - Wałbrzych

CLAR SYSTEMCLAR SYSTEM
Wałbrzych

Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Obecnie poszukujemy: Pracownik porządkowy Miejsce pracy: Wałbrzych lub okolice Zakres pracy:· ...

04.04.202404.04.2024

Przebudowa w markecie budowlanym

JOBMAN GROUP SP. Z O.O.JOBMAN GROUP SP. Z O.O.
Wałbrzych

Przebudowa marketu budowlanego - oferta pracy tymczasowej. OBOWIĄZKI:- demontowanie starych ekspozycji- konstrukcja regałów i ich skręcanie- wymiana produktów 1 na 1- budowa ekspozycji zgodnie z przyjętymi nowymi standardami- wykładanie towaru- czytanie planogramówWYMAGANIA:Szukamy właśnie Ciebie, j...

03.04.202403.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik hali w markecie budowlanym

Wałbrzych

OBOWIĄZKI:Do zadań osoby pracującej na powyższym stanowisku należeć będzie: wykonywanie zleconych prac związanych z pracą na magazynie i na poszczególnych działach obsługa prostych narzędzi (wkrętarka, klucze itp.) montaż i demontaż regałów wykładanie towaru WYMAGANIA Szukamy właśnie Ciebie, jeśli: ...

25.03.202425.03.2024