Filtruj

Praca Pracownik Inwentaryzacji - Wieliczka

76-78 z 78 ofert pracy

Asystent Lidera - Lotnisko Kraków-Balice

ADAMADAM
Brzezie

Firma Ferier Sp Z o.o. - Catering Lotniczy, Kraków-Balice Poszukuje pracowników na stanowisko: asystent Lidera Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Sumienność Sprawność fizyczna (praca stojąca) - praca odpowiednia zarówno dla Pań jak i Panów Komunikatywność Dobra organizacja pracy Mile wi...

15.01.202415.01.2024
od 4600 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik Działu Części Mercedes-Benz Kosmowski

MERCEDES-BENZ KOSMOWSKIMERCEDES-BENZ KOSMOWSKI
Kraków

Zakres obowiązków: Opracowywanie strategii sprzedażowych, analiza rynku oraz identyfikacja trendów sprzedażowych. Skuteczne zarządzanie i koordynacja pracy podległego Działu, obejmującego Sprzedaż Części i Akcesoriów, Zewnętrzną Sprzedaż Części i Akcesoriów oraz Magazyn. Utrzymywanie długofalowyc...

25.08.202325.08.2023
od 6000 zł

Pracownik magazynu

KARIBIAN DESCANSOKARIBIAN DESCANSO
Niepołomice

Twój zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw towaru: materace, meble (załadunek i rozładunek aut dostawczych).Planowanie umieszczenia towaru na magazynie, utrzymanie porządku na magazynie. Oznakowanie towaru według przyjętych norm firmy. Przygotowanie/wydanie zamówień hurtowych i/lub detalicznych. ...

25.07.202325.07.2023
od 5000 zł