Filtruj

Praca Pracownik Linii Produkcyjnej - Bydgoszcz

16-18 z 18 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI (NR 1444)

Dąbrowa Chełmińska

Zakres obowiązków: prace pomocnicze na linii produkcyjnej, wstępna obróbka ryby oraz innych produktów spożywczych, krojenie, filetowanie i porcjowanie ryby oraz innych artykułów spożywczych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, w dni wo...

24.05.202424.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Automatyk / Elektryk na WMB

KOBYLARNIA S. A.KOBYLARNIA S. A.
Kobylarnia

Ponad 30 lat historii, niemal tysiąc zrealizowanych kontraktów, i ponad 1000 pracowników – MIRBUD S.A. działa we wszystkich segmentach budownictwa na terenie całego kraju i poza jego granicami. Dzisiaj Grupa Kapitałowa MIRBUD to cztery spółki, dzięki którym możemy prowadzić zdywersyfikowaną działaln...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik techniczny - ślusarz/spawacz

PARTNERSPARTNERS
Łabiszyn

Partners Sp. z o.o. Sp. k. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży odpadowej, specjalizującą się w skutecznym i zrównoważonym zarządzaniu odpadami. Poszukujemy doświadczonego pracownika technicznego, który dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w realizacji naszej misji dbania o środowisko...

13.05.202413.05.2024