Filtruj

Praca Pracownik Linii Produkcyjnej - Szydłowiec

16-18 z 18 ofert pracy

ASYSTENT DS. ZARZĄDZANIA PRACOWNIKAMI PRODUKCYJNYMI

ROJO SP. Z O.O.ROJO SP. Z O.O.
Radom

Zakres obowiązków: - tworzenie grafików pracy na liniach produkcyjnych i działach operacyjnych zakładu pracy (linie uboju i rozbioru mięsa drobiowego, dział pakowania i konfekcjonowania, magazyn, social itp.) - informowanie zewnętrznych dostawców usług pracy o przewidywanym zapotrzebowaniu na pracow...

22.04.202422.04.2024

Praca w Danii Mechanik utrzymania ruchu

PAWEŁPAWEŁ
Radom

Prężnie rozwijająca się firma zajmująca się świadczeniem outsourcingu m.in. w branży spożywczej, budowlanej, metalurgicznej, przemysłowej, medycznej, rolniczej zatrudni pracownika na stanowisko: Elektromechanika przemysłowego/ Mechanika utrzymania ruchu Opis stanowiska: Wykonywanie prac konserw...

12.02.202412.02.2024
od 15000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Linii Produkcyjnej

PELLETPELLET
Marcule

Poszukujemy pracowników do pracy w Fabryce Pelletu na stanowiska Pracownik Produkcyjny Firma zajmuje się produkcją Pelletu i mieści się niedaleko terenu Zakładów Górniczo Metalowych Zębiec - Marcule Przyjdź, zobacz, porozmawiaj i ustal warunki finansowe. Wymagania: • zdolności manualne • dyspoz...

07.07.202307.07.2023
od 4000 zł