Filtruj

Praca Pracownik Magazynowy - Stargard

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. zakupów

nowa oferta
INTER TRADE SP. Z O.O.INTER TRADE SP. Z O.O.
Stargard

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sporządzanie zapytań ofertowych do dostawców negocjacje warunków handlowych z dostawcami wskazanie potencjalnego dostawcy na podstawie zebranych ofert nadzór nad wysłanymi zamówieniami, terminowością dostaw zlecanie wyrobów do produkcji pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych...

03.05.202403.05.2024

Pracownik Magazynu Logistycznego

nowa oferta
SCHENKER SP. Z O.O.SCHENKER SP. Z O.O.
Goleniów

DB Schenker jest liderem w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw i rozwiązań logistycznych w obszarze transportu drogowego, powietrznego i morskiego. Co możemy Ci zaoferować: Umowę o pracę w międzynarodowej korporacji, Zatrudnienie od zaraz, Benefity: opieka medyczna, karta multisport, wczasy pod gr...

Magister Farmacji

nowa oferta
DR.MAX POLSKADR.MAX POLSKA
Goleniów

Magister Farmacji Miejsce pracy: Goleniów Twój zakres obowiązków sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru monitorowanie stanów w magazynie aptecznym Nasze wymagania posiadasz wykształcenie farmaceutyczne ora...