Filtruj

Praca Pracownik Magazynu - Głogów

46-48 z 48 ofert pracy

Pracownik magazynu CCC w Polkowicach / wolne weekendy / od zaraz

ASISTWORK SP. Z O.O.ASISTWORK SP. Z O.O.
Polkowice

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik Magazynowy Miejsce pracy: Polkowice Twój zakres obowiązków przygotowanie, zabezpieczenie i metkowanie p...

19.03.202419.03.2024
od 4400 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik magazynowy/ Pakowacz

Polkowice

Zadania: Pakowanie gotowego towaru Kompletacja zamówień Wymagania: Chęć do pracy w systemie zmianowym Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy Oferta: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Praca w znanej, prestiżowej firmie Dogodna lokalizacja miejsca pracy Prac...

06.03.202406.03.2024

Praca Kebab Nowe Miasteczko

KAMILKAMIL
Nowe Miasteczko

Oferta pracy na umowę zlecenie – Pracownik do Kebaba w Nowym Miasteczku Szukamy osoby energicznej, pełnej entuzjazmu, która chce dołączyć do naszego zespołu i pomóc nam dostarczać pyszne dania kebab w naszym nowym lokalu w Nowym Miasteczku. Jeśli jesteś gotowy do wyzwania i cenisz pracę w dynamiczn...

19.07.202319.07.2023
od 3500 zł