Filtruj

Praca Pracownik Magazynu - Rekowo Górne

121-123 z 123 ofert pracy

SPRZEDAWCA JYSK Gdynia Szperk (3/4 etatu)

JYSK POLSKA SP Z OOJYSK POLSKA SP Z OO
Gdynia

Lubisz sprzedaż? Chcesz wraz ze swoim zespołem zapewniać najlepszą obsługę klienta? Odnajdujesz się w dynamicznym środowisku? Jeśli Twoje odpowiedzi brzmią tak, to może JESTEŚ osobą, której właśnie szukamy! CO OFERUJEMY Dołączysz do firmy znajdującej się w gronie najlepszych pracodawców w Polsce....

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK MAGAZYNU

SAPO AGNIESZKA MICHALSKA DAMIAN MICHALSKI S.C.SAPO AGNIESZKA MICHALSKA DAMIAN MICHALSKI S.C.
Chwaszczyno

Zakres obowiązków: - przyjęcie i rozładunek dostaw, - kontrola towaru na przyjęciu do magazynu, - układanie towaru na magazynie, - kompletacja towaru, - kontrola towaru na wyjściu z magazynu, - załadunek towaru oraz wysyłka. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Wymagane doświadczenie zawodo...

Kucharz w butikowym hotelu w Sopocie

LUIZALUIZA
Sopot

Poszukujemy pracowników do butikowego My Story Sopot Apartments TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW Przygotowywaniepotraw w formie bufetowej zgodna ze standardami firmy (śniadania, imprezy okolicznościowe). Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami HACCP - śniadania, lunche, imprezy. Kontrola st...

26.05.202426.05.2024
od 27 zł