Filtruj

Praca Pracownik Medyczny A - Rydułtowy

586-588 z 588 ofert pracy

Operator (pracownik produkcji)

E.K.E.K.
Żory

Firma ELPLAST EUROPE Sp. z o.o. jest wiodącym producentem zamknięć strunowych na rynku światowym. Dostarczamy nasze zamknięcia EL-ZIP(R) Press to Close Zippers do ponad 1000 klientów, w ponad 60 krajach na 6 kontynentach. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Operator (pracownik produkcji) Co zy...

25.08.202325.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Samodzielna księgowa

SACHS TRANS INTERNATIONAL SP. Z O.O.SACHS TRANS INTERNATIONAL SP. Z O.O.
Radlin

Poszukujemy pracownika na stanowisko KSIĘGOWEJ Zakres obowiązków: dekretacja, księgowanie i weryfikacja dokumentów źródłowych kontroli dokumentów pod względem formalno-rachunkowym uzgadnianie sald na wskazanych kontach księgowych bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych Wymagania:...

24.08.202324.08.2023

Pracownik Obsługi Klienta w Wypożyczalni Sprzętu Budowlanego

KILOUTOU POLSKA SP. Z O.O.KILOUTOU POLSKA SP. Z O.O.
Żory

Twój zakres obowiązków: Analiza potrzeb klientów i doradztwo w zakresie wynajmu maszyn i sprzętu budowlanego oraz sprzedaż akcesoriów Wystawianie umów i faktur, obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych oraz prowadzenie podstawowej dokumentacji. biurowo magazynowej Wydawanie, przyjmowanie ...

27.06.202427.06.2024