Filtruj

Praca Pracownik Obslugi Maszyn - Aleksandrów Łódzki

271-272 z 272 ofert pracy

Pracownik produkcji/operator maszyn (Konstantynów Łódzki)

KAROLINAKAROLINA
Konstantynów Łódzki

Avient Colorants Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: Pracownik produkcji/operator maszyn Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki Pełny etat Umowa o pracę Co Ci oferujemy: zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę od pierwszego dnia pracy umowę o pracę na pełen etat ...

01.08.202301.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik produkcji, stałe zatrudnienie

MICHAŁMICHAŁ
Łódź

Zadania: pomoc przy produkcji obsługa nieskomplikowanych maszyn produkcyjnych Mile widziane: doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym Oferujemy: stabilne istałe zatrudnienie woparciu oumowę opracę konkurencyjne wynagrodzenie bezpośrednie zatrudnienie praca na jedną zmianę pn-pt 7-15...

18.07.202318.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0792 s