Filtruj

Praca Pracownik Obslugi - Miasteczko Śląskie

406-408 z 408 ofert pracy

sprzedawca Myszków

”SOKOŁÓW – NET” SP. Z O.O.”SOKOŁÓW – NET” SP. Z O.O.
Myszków

Ponad 300 Sklepów Firmowych zlokalizowanych na terenie całego kraju czyni Firmę ​ ​ Sokołów-Net posiadaczem jednej z największych sieci delikatesów tej branży w Polsce. W celu świadczenia usług na wysokim poziomie, poszukujemy Sprzedawcę sprzedawca Myszków Oferujemy: Umowę o pracę Wynagrodzenie mot...

02.07.202402.07.2024

Pracownik produkcji- montaż | dwie zmiany | 4800 zł brutto | premie

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Przyszowice

Zadania: prace montażowe- produkcja kabli światłowodowych: cięcie, czyszczenie, nakładanie powłok realizacja prac zgodnie z instrukcją dbanie o porządek na stanowisku pracy Wymagania: gotowość do podjęcia długofalowej współpracy zdolności manualne doświadczenie w pracy produkcyjnej będzie atutem umi...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Mechanik samochodowy

FORMEL D POLSKA SP. Z O.O.FORMEL D POLSKA SP. Z O.O.
Gliwice

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej...